Disclaimer

Klepto Jára alias Guru Jára je píšící alter ego. Pokud vám vyprávění ponoukne jakousi podobnost nebo tušení, je to nejspíš proto, že se zde nepíše o vynálezech. Texty syrově popisují bláznivý trip a jsou jako Klepto Jára, plná rukodělného umu, sedlácke vášně, falešných obrazů násilného charakteru, jakože sexizmu, bílého rasizmu a dalších navyžádaných, leč pseudo okolnostmi vynucených póz či křečí.

Většina divného obsahu není divná, jen psaná realistickým stylem á la carte. Číšnický žargón. Hodně kolegů tvrdí, že za poslední léta stavovská mluva, podobně jako v masně, autoservisu nebo u veksláků, prodělala jistý vývoj. Jména kolegů si samozřejmě nepamatuji a nikdy jsem tam nebyl.
„Nazdar vole“ a „píchám tě“, coby zdánlivě ekvivalenty, již mají odlišnou hloubku. Pokud ve výrazivu spatříte argot, v minulosti jste úspěšně proklózli na vyšší stupeň. Jste ideální ucházeč o pokec s Vlastou. První tři roky vs. šest tříd v plný palbě, je něco naprosto jiného. Pro méně úspěšné malá inkluze zde.

Mějte na zřeteli tekutost bytí alter ega. Virtuálni pouť se nikdy nevyrovná dramatům všedního dne. Následky pročítaní textů na tomto webu mohou negativně a dlouho dopadat na vaši psychiku. I vaší schopnost, po kýženou dobu, udržet tělní tekutiny. Gegy, tipy. Návody pro lepší život a vyšší výdělky jsou podávány v rizí formě. Vyvarujte se cokoliv z uvedeného napodobovat. V případě, že se rozhodnete pro jiné závěry, činíte tak na vlastní odpovědnost.

V reálu je Klepto Jára na kost čestný, vysoce vzdělaný, výjimečný střelec, běžec a šachista. Bezkonkurenční ekonom, žádaný lektor na českých i zahraničních universitách. Architekt s citem pro materiál a detail. Jim realizované šetrné sadrokartonové rekonstrukce historických objektů v Praze masivně obdivují zástupy z celého světa. Znalec prémiového vína, milovník žen, výtečný řidič. Maratón děda nebeží rychleji než Klepto Jára. Tvrzení, že Jára krade rád a nešikovně maluje lidem oslí uši 🙂 je rovněž sprostá lež a pomluva.

Za pravopisné chyby na tomto webu může učitelka češtiny a Sergej Brin.

Obsah častokrát vyjadřuje oficiální mínění hlasů v hlavě Klepto Járy. Pokud nejste zamýšleným adresátem zprávy, styďte se, že jste ji dočetli až sem.

Články mohou obsahovat tipy či vtipy, které nejsou určeny vám. Pokud na nějaký narazíte, smažte dotčenou pasáž ze svého mozku a začněte si do supermarketu nosit vlastní tašku.